Чим ми будемо Вам корисними

Heading photo

БУХГАЛТЕРСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ви любите займатися своїм бізнесом, але не любите нудну бухгалтерську роботу? Бо це забирає багато часу та енергії, необхідність відстежувати зміни в законодавстві і завди є ризик отримати штрафи. Замість бухгалтеріі цей час ви могли б використати на розвиток свого бізнесу.Але не переживайте, у нас є рішення для вас - Ваші бухгалтерські питання вирішимо МИ! Знаємо все про податки та облік, бо АФ "ЗЄВС" має досвід роботи понад 20 років.
Готові допомогти вам з усіма питаннями, пов'язаними з бухгалтерською та юридичною сферою.● Консультації з бухгалтерських та юридичних питань.● Замінюємо вашого бухгалтера і повністю ведемо бухгалтерський, податковий, зарплатний та кадровий облік, подаємо звітність.● Організуємо бухгалтерію з нуля / підключимося на будь-якому етапі● Здійснюємо експрес-аудит та аналіз податкових ризиків.● Замість вас спілкуємось з перевіряючими, збережемо ваш час та нерви.● Наша команда складається з 13 досвідчених бухгалтерів, юристів, адвокатів та аудиторів.● Ми завжди на зв’язку!
Ми розуміємо, що вам потрібна свобода дій та рішень, щоб ви могли зосередитися на розвитку бізнесу - і ми готові надати вам цю свободу!Тож не гайте часу та зверніться до АФ "ЗЄВС" прямо зараз!

● підприємців;
● юридичних осіб;
● спільна діяльність.

Heading photo

АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ

Маємо досвід виконання аудиту понад 20 років, у штаті працюють 3 сертифіковані аудитори, 6 бухгалтерів, 2 юристи та адвокат.
АФ "ЗЄВС" знаходиться у 3 розділі Реєстру Аудиторських фірм України - тож маємо право проводити обов'язковий аудит
Зробимо аудит первинних документів і підготуємо компанію до податкової перевірки.

Хочете перевірити чи можна довіряти управлінському персоналу, чи не має шахрайства і виведення коштів?
Ми радимо нашим клієнтам як уникнути можливих проблем з оподаткуванням, як виправити помилки, яку схему роботи обрати, щоб ваша компанія могла працювати більш ефективно та успішно - бо маємо багаторічний досвід у цих питаннях.
Якщо ви хочете отримати високоякісну аудиторську перевірку з досвідченими та кваліфікаційними професіоналами, зверніться до нашої Аудиторської фірми "ЗЄВС".

● успішно пройшли зовнішню перевірку системи контролю якості аудиторських послуг Рішення АПУ № 354/3 від 25.01.2018 року. ● АФ "ЗЄВС" у 3 Реєстрі, має право проводити обов'язковий аудит.● три сертифіковані аудитори.

Heading photo

СУДОВО- ЕКОНОМІЧНАЕКСПЕРТИЗА

● Чи дійсно було порушення вимог нормативних актів, які регламентують ведення бухгалтерського та податкового обліку, що призвело до несплати податків та обов'язкових платежів внаслідок заниження об'єктів оподаткування?
● Як скасувати штрафи нараховані на підставі думки некомпетентного податкового інспектора, зафіксованих в Акті документальної перевірки?
Відповідь проста: отримати думку іншого акредитованого фахівця з питань бухгалтерського і податкового обліку.
Але яким чином це краще зробити? Перший варіант - звернутись до спеціаліста і укласти договір на проведення аудиторської перевірки.Другий - звернутися до судового експерта з судово-економічноі експертизи.
Ви отримаєте все це, якщо звернитесь до Аудиторської фірми «Зевс».

● Свідоцтво про присвоєння кваліфікації судового експерта №1102 від 03.04.2007 року, видане Міністерством Юстиції України "Дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності".

Heading photo

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

● Корпоративне право● Захист ваших інтересів у спорах з Податковою, Держпрацею, Держпродспоживслужба● Договорна робота
Ми розуміємо, що кожен бізнес має унікальні потреби, тому ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.
● Корпоративне право, шахрайство, адмінистративні спори, ДіяСіті і багато іншого - з цим ми працюємо останні роки. Наші юристи та адвокати надають вам професійну підтримку у всіх питаннях, пов'язаних з бізнесом.● Податкові спори та супроводження перевірок● Експертиза діючих договорів з метою виявлення можливих правових помилок та їх коригування для запобігання негативних наслідків.● Підготуємо непробивні відповіді на запити податкових органів, щоб запобігти призначенню позапланової податкової перевірки та уникнути судового та адміністративного оскарження.● Супровід переговорів з партнерами, державними органами, третіми особами.● Інколи вам може знадобитися допомога з супроводу допитів та обшуків. ● Ми готові також надати вам необхідну правову допомогу від реєстраціі бізнесу до представлення ваших інтересів в адміністративному суді.● Знаходимо оптимальні рішення у складних питаннях припинення трудових договорів та вирішенні трудових спорів.
АФ "ЗЄВС" може знайти оптимальне рішення будь-якої юридичної проблеми та допомогти вам уникнути негативних наслідків.Не гайте час та зверніться до АФ "ЗЄВС" зараз, щоб отримати професійну юридичну допомогу від наших експертів та адвокатів!

● договори;
● оскарження рішень;
● супроводження обшуків та перевірок.

Heading photo

КОНСУЛЬТАЦІІ. ВЕБІНАРИ

Допомагаємо зменшити податковий тягар, не порушуючи норм чинного законодавства.
Наш досвід з 2003 року дозволяє нам проводити консультації з різних видів оподаткування, включаючи податок на прибуток, ПДВ та єдиний податок, акциз та інші.
Ми проконсультуємо по різним схемам оподатковування та підберемо оптимальну для вашого бізнесу, можемо допомогти і з оптимізацією податків законними шляхами.
АФ "ЗЄВС" проводимо консультації - говоримо простою мовою, доступно про складне та готові надати індивідуальну допомогу та навіть провести корпоративне навчання вашої бухгалтеріі.
Допоможемо вам зрозуміти складні аспекти оподаткування та знайти найбільш оптимальний шлях для Вашого бізнесу.

● доступно про складне;● корпоративне навчання вашого персоналу;● індивідуальні консультаціі.

Heading photo

ПІДГОТОВКА та СУПРОВОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРОК.

АФ "ЗЄВС", як юристи та адвокати з багаторічним досвідом, знаємо, що перевірка буде неприємним та страшним досвідом для будь-якої компанії. Це завжди багато стресу та нервів. Але не хвилюйтеся, ми готові вам допомогти!● Підготовка ваших документів до початку і ефективних захист ваших ітересів під час проведення перевірки контролюючими органами;● Розробка договорів, положень, протоколів, графіків та інструкцій.● Виявлення ризикових моментів та рекомендації щодо їх усунення.● Підготуємо непробивні відповіді на запити податкових органів, щоб запобігти призначенню позапланової податкової перевірки та уникнути судового та адміністративного оскарження.● Наша головна мета - це зробити процес перевірки менше стресовим для вас та ваших працівників. Ми готові працювати з вами, щоб забезпечити успішне проходження перевірки та захистити ваші інтереси в будь-якій ситуації.● Ваша перевірка може бути проведена не у вас а у нас в офісі, тобто супроводження перевірок без Вашої присутності. Бо ми добре розуміємось на правах і обов'язках перевіряючих. Вони отримають тільки те, що прямо передбачено законодавством, знання тонкощів законодавства- успішний результат будь-якої перевірки. ● Якщо у вас вже пройшла перевірка і ви про нас не знали раніше - ми підготуємо для Вас заперечення на Акт перевірки; задіємо Раду бізнес-омбудсмена та оскаржимо у суді штрафи.● Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб дізнатися більше про наші послуги з підготовки до перевірки та про те, як ми можемо допомогти вам зменшити стрес та незручності, пов'язані з неприємним процесом перевірки.

● Податкової;● Держпраці;●Держпродспоживслужб

CONTACTS

Як з нами зв'язатись

Зв'яжіться з нами напряму будь-яким зручним для Вас способом.

Головний офісУкраїна

40030, м. СумиВул. Псільська б.6Б
+38 099 363 56 15
Понеділок -П'ятниця
08-00 до 17-00

Офіс у Великобританії 

East Street, Hambledon, Hampshire, PO7 4RX 
+44 074 934 855 63
Monday - Friday
9 AM – 6 PM

E-mail

moc.liamg%40svezfa