Illustration

Є два типи людей, які скажуть вам, що ви не можете нічого змінити в цьому світі: ті, хто боїться спробувати, і ті, хто боїться, що Ви досягнете успіху.

Ray Goforth

Акселератор росту"ВЕТЕРИНАРНИЙ БІЗНЕС"

Ваш бізнес заслуговує на успіх, а ми знаємо, як вам допомогти його досягти!
Не пропустіть свій шанс стати частиною цієї унікальної програми. 

 • Illustration

  Модуль 1

  початок перенесено.

  чекаємо стабілізаціі ситуаціі в Сумській області

  ● Ліцензія на ветеринарну діяльність, нюанси 2024.● Ліцензія чи Декларування, що краще?● Варіанти, як правильно організувати спільне використання приміщення декількома підприємцями.● Рентген. Як треба оформити. Видача ліцензії на використання джерел іонізуючого випромінювання.● Наркотичні препарати в ветеринарії. ● Посадові інструкції для працівників● Коротко про Охорону праці у ветклініці● Реєстрації торговельних марки (назва клініки).

  В результаті: отримайте розуміння, як ліцензувати діяльність, як облаштувати приміщення та що мати для рентгенкабінету, налаштувати охорону праці, щоб не було пинань від контролюючих органів. Вирішити питання з своєю торговою маркою. Захистіть себе від стресу та нервів.


 • Illustration

  Модуль 2.


  ● Ветеринарна клініка, ветеринарна аптека, зоомагазин, супутні послуги. ● Види організації ветеринарного бізнесу (ТОВ, ФОП, ГО). Переваги і недоліки.● Коротко та людською мовою про податки, збори у 2024р.● Оподаткування ветеринарної діяльності в країнах Європи.● КВЕД і чому це так важливо. ● Перевіряємо вашу реєстрацію. ● Обов'язковий облік у ветеринарній клініці та документи на препарати. 

  Ви зможете контролювати основні місця в бухгалтерії. Розуміти нюанси організації бізнесу, обмін досвідом та що застосовувати у своєму бізнесі.


 • Illustration

  Модуль 2.


  ● Перші результати перевірок РРО (ПРРО) у 2024 році● Готівкові та безготівкові розрахунки, РРО, порядок та обмеження● Як працювати з QR кодом● З платіжними сервісами LiqPay, WayForPay, Portmone● Наслідки, якщо фіскальний чек не містить данні картки та платіжної системи.● Помилки працівників в роботі з касовими апаратами. Ситуації в картинках, як виправляти.● Чи можна брати гроші на особисту карту? а якщо отримував, що робити● Правильно поповнювати рахунок ФОП та правильно виводити гроші для особистого користування.● Фінмоніторинг. Блокування рахунку банком: як убезпечити себе від "зоркого ока".

  В результаті: зберегти нерви та бути впевненими у тому, що все вірно оформлено, правильно отримувати і поповнювати рахунок, законно виводити гроші для особистого користування. Знизити ризику блокування коштів та упередити фінмоніторинг. Ваші гроші будуть вашими грошима.


 • Illustration

  Модуль 4.


  ● Яка повинна бути документація в ветеринарній клініці, що підписується з клієнтами (договори, інформовані згоди і тд.)● Види договорів, які використовуємо у різних випадках.● Важливі нюанси укладання договорів.● Аудіо та відеозйомка у клініці.● Персональні дані власника тварини. ● Згоди, незгоди і інші “вибрики” клієнта.● Карта пацієнта. ● Скарги клієнтів. Алгоритм дій.● Надання послуг небажаним клієнтам. Важливі нюанси та коли можна відмовити.

  В результаті: отримайте розуміння, як коректно вибудовувати зручні для вас стосунки з клієнтами, як у правовому полі діяти з проблемними клієнтами, захистіть себе від ризиків втрати репутації та грошей.


 • Illustration

  Модуль 5.


  ● Скільки коштує співробітник● Порядок оформлення інших кадрових документів із заробітної плати● Розрахунок заробітної плати та супутніх податків● Графіки змінності та нічні● І як звільнити проблемного працівника.● Навчання співробітників, що передбачити● Як укладати безризикові цивільно-правові договори.● Учнівський договір, варіанти застосування.● Комерційна таємниця. Важливість договора.● Нестачі, крадіжки та співробітники● На що звертати увагу власнику.

  В результаті: Вибудуйте свої стосунки із співробітниками прозоро, безпечно, стабільно та вигідно для себе.


 • Illustration

  Модуль 6.


  ● Собівартість ветеринарних послуг. ● Приклади розрахунку.● Точка беззбитковості.● Прибуток клініки.● Партнерство. Сімейний бізнес. Як оформити. ● “Ми ділили апельсин. Багато нас, а він один”. Як ділити бізнес.

  В результаті: Зрозумієте, як формується та розраховується собівартість своіх послуг, щоб встановити справедливі ціни та максимізувати прибуток. Як побудувати прозорі та чесні стосунки з партнерами.


 • Illustration

  Модуль 7.


  ● Які перевірки можуть бути в ветеринарній клініці?● Коли та у зв'язку з якими обставинами проводиться позапланові виїзні перевірки.● Надання документів під час проведення перевірки.● Випадки, коли відбувається вилучення документів.● Ваші дії коли проводиться “контрольна закупівля”.● Права та обов'язки податкової та Держпраці при перевірках.● Регламент- інструкція дій ваших працівників.● Порядок оскарження результатів перевірки (податкового повідомлення – рішення) та інших дій контролюючих органів.● Штрафи та як їх уникнути. Знати та застосовувати, користуватися своїми правами!● Систематизація ветеринарного бізнесу. Точки контролю власника.

  В результаті: Вами набуті знання- нададуть вам впевненності, щоб грамотно вибудовувати стосунки з перевіряючими та не бояться перевірок!


 • Illustration

  Онлайн уроки у записі та "живі" сесії у Zoom


  ⏰ Початок - очікуємо стабілізаціі ситуаціі в Сумській області Тривалість курсу - 2 місяці
  Онлайн у записі та "живі" сесії у Zoom, четверг з 19-00 до 20-30.
  ● Закритий чат із учасниками ● Запис кожного заняття буде доступний● Роздатковий матеріал (чек-листи, інструкції, презентації) ● додаткові бонусні матеріали для пакету Premium
  Беріть участь у “живих” вебінарах, спілкуйтеся з учасниками та викладачами, виконуйте домашні завдання.

  Ми подбали, щоб ваше навчання було цікавим і комфортним!


 • Illustration

  ЛЕКТОРИ КУРСУ


  АННА КЛЄЦОВА * Сертифікований аудитор з 2003 року* Судовий експерт з економічної експертизи з 2007 року* Авторство: Публікації в "Все про бухгалтерський облік", "Дебет-Кредит", "БухгалтеріяUA"* Лектор у відео-проєктах 7eminar.com, випуску "7 хвилин" і "Все для ФОП та про ФОП"* Член Ради Спілкі аудиторів України* Голова ради при Державній податковій інспекції у Сумській обласні* Голова Сумського відділення Спілки аудиторі Украіни* Член Асоціації міжнародних бухгалтерів (Англія)* Сертифікат Радника XERO (Англія)* Власниця та директор Аудиторської фірми «ЗЄВС» в Україні (20 років діяльності) та ZEVS business solution (Англія).
  АЛЬОНА КРАМАРЕНКО * Адвокат с досвідом роботи понад 10 років, * Адвокат АФ “ЗЄВС” (корпоративне право, трудові спори, адмініститивне судочинство, супроводження перевірок)* Національна Асоціація Адвокатів України

  Лектори курсу – ваші найкращі радники та наставники.
  Анна Клєцова та Альона Крамаренко поділяться з вами своїм величезним досвідом та знаннями, що допоможуть вашому бізнесу рости та розвиватися безпечно та впевнено.


 • Illustration

  ЗАПИСАТИСЬ


  Відгуки за посиланням http://surl.li/qdszf  
  Переходьте за посиланням, щоб записатись на курс https://forms.gle/r6KsWsqrE6Xk9JUo9

   ЗНИЖКИ* (тільки до тарифів "Самостійний" та "PREMIUM")
  - для власників- клієнтів АФ “ЗЄВС” -30%- повторне проходження (“Свій бізнес”) - знижка 20%;- знижка для предзапису, (за 20 днів до початку курсу) - 10%- для членів ГО “СВВС” для повноправних членів ГО СВВС -30%, та 10% асоційованих членів

  * Знижки не сумуються, обирайте найвигіднішу для вас

ТАРИФИ

Запишіться зараз, щоб гарантувати собі місце!

 • Illustration
  ЗАПИС
   8600,00 грн.

  Доступ лекційного відео (записи), алебез доступів до записів zoom- зустрічей "питання-відповідь"
  Бонуси стандарт чек-листи, інструкції, таблиці, залежно від теми.
  Доступ до матеріалів після закінчення навчання - 2 тижні
  Самостійне виконання та аналіз домашніх завдань

 • Illustration
  Самостійний
     12800,00 грн.

  Доступ до всіх занять курсу 
  Доступ до zoom-зустрічей у форматі "питання-відповідь"
  Доступ до закритого чату учасників 
  Бонуси стандарт - чек-листи, інструкції, таблиці, залежно від теми.
  Доступ до матеріалів після закінчення навчання - 2 місяці
  Самостійне виконання та аналіз домашніх завдань

 • Illustration
  Premium  
   18600,00 грн.

  Доступ до всіх занять курсу 
  Доступ до zoom зустрічей у форматі "питання-відповідь"
  Доступ до закритого чату учасників.
  Бонуси, як стандарт так і додаткові чек-листи, інструкції, таблиці в залежності від теми 
  Доступ до матеріалів після закінчення навчання 6 місяців
  Індивідуальна перевірка лекторами домашніх завдань
  Додаткові шаблони документів для застосування у ветеринарній клініці Публічна оферта ветеринарної клінікиДоговір на прийняття тварини в стаціонарТрудовий договір з працівником Положення та договір комерційної таємниці в ветеринарній клініці і тп.
  Індивідуальні консультації з лекторами, розбір виключно ваших питань: 4 рази по 30 хв. (скористатись впродовж 6 тижнів від закінчення курсу) 

Запишись зараз!

Долучайтесь і перетворіть ваш ветеринарний бізнес на приклад успіху для інших! Кількість місць обмежена. Початок ........ у 2024  

0Дні
0Часи
0Хвилини
0Секунди