Аудит звіту про відповідність резидента Дія Сіті

Спеціальний режим Дія Сіті

З 2022 року в Україні діє спеціальний податковий режим для технологічних компаній «Дія Сіті», який було запроваджено Законом України «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» № 1667-IX від 15 липня 2021 року та Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» № 1946-IX від 14 грудня 2021 року.
Згідно Закону України 1667-ІХ резидент Дія Сіті має дотриматись критеріїв:
• здійснювати один з видів діяльності (комп’ютерне програмування, консультування з питань інформатизації, діяльність із керування комп’ютерним устаткуванням, видання комп’ютерних ігор та інших програм, надання програмних продуктів у режимі «онлайн», освітня діяльність у галузі ІТ, кібербезпека тощо);

• розмір місячної винагороди спеціалістам повинен бути не менше 1 200 євро;
• кількість гіг-спеціалістів – не менше 9;
• сума кваліфікованого доходу юридичної особи за перші 3 місяці не менше 90 відсотків.


Резидент Дія Сіті зобов’язаний подати

Резидент Дія Сіті зобов’язаний забезпечити безперервну та повну відповідність усім вимогам Закону 1667 (ст. 5) протягом усього строку резидентства.
Резидент Дія Сіті зобов’язаний подати до уповноваженого органу не пізніше як в останній день шостого календарного місяця, наступногоза календарним місяцем, набуття статусу резидента Дія Сіті:
1) звіт про відповідність усім вимогам Закону, за підсумками трьох повних календарних місяців, наступних за місяцем набуття статусу резидента Дія Сіті (початковий звіт про відповідність);
2) незалежний висновок, наданий суб’єктом аудиторської діяльності за підсумками перевірки тверджень резидента Дія Сіті, викладених у його початковому звіті про відповідність (п. 2 не застосовується до резидентів Дія Сіті, які початково не були створені задля здійснення діяльності як резиденти Дія Сіті, а набули його на підставі ч. 3 ст. 5 Закону).                                                      ст. 13 Закону 1667

Наші послуги резидентам Дія Сіті

Аудитором може бути виключно суб'єкт аудиторської діяльності, який відповідно до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» від 21.12.2017 року № 2258-VIII має право проводити обов'язковий аудит фінансової звітності. 
Аудиторська фірма "ЗЄВС" включена до 3 розділіу Реестру аудиторів та аудиторських фірм, тож має право проводити перевірку резидентів Дія Сіті
● Аудит звіту про відповідність резидента Дія Сіті
● Аудит початкового Звіту про відповідність резидента Дія Сіті
● Аудит Звіту про відповідність резидента Дія Сіті у разі запиту уповноваженого органу
● Аудит річного Звіту про відповідність резидента Дія Сіті

Результат аудиту

Звіти1. Незалежний висновок,наданий суб’єктом аудиторської діяльності за підсумками перевірки тверджень резидента Дія Сіті, викладених у його Звіті про відповідність з урахуванням вимог українського законодавства, міжнародних стандартів завдань з надання впевненості (МСЗНВ) або міжнародних стандартів аудиту (МСА).
2. Докладний звіт керівництва та учасникам із висновками та підсумками за результатами аудиту (конфіденційний)
Під незалежним висновком аудитора визначено звіт з надання впевненості. Такий документ видається відповідно структури та вимог Міжнародного стандарту завдань з надання впевненості 3000 «Завдання з надання впевненості, що не є аудитом чи оглядом історичної фінансової інформації (переглянутий)»

КОНТАКТИ

Як з нами зв'язатись

Зв'яжіться з нами напряму будь-яким зручним для вас способом.

Головний офісУкраїна

40030, м. СумиВул. Псільська б.6Б
+38 099 363 56 15
Понеділок -П'ятниця
08-00 до 17-00

Офіс у Великобританії 

East Street, Hambledon, Hampshire, PO7 4RX 
+44 074 934 855 63
Monday - Friday
9 AM – 6 PM

E-mail

moc.liamg%40svezfa