Бухгалтерські послуги

 • How can I make the order?

  You should choose the plan which meets your needs and requirements and send us a message to place the order. You can also make it online.

 • What if I don’t know what plan I need?

  Our specialist can help you assess your particular issue and define which plan suits you the most. Feel free to contact us.

 • What payment options do you provide?

  We offer a variety of payment methods. We accept cash, checks, and the majority of credit cards such as Visa, MasterCard, and American Express.

Image placeholder

FAQ

Послуга ведення бухгалтерського обліку.

Ось відповіді на найпопулярніші запитання:

 • Як ми будемо працювати якщо уклали договір на бухгалтерські послуги?

  ● Після укладення договору на бухгалтерські послуги ми створюємо окремий канал в Telegram для нашої з вами оперативної комунікації.● Ми створюємо бухгалтерську базу на нашому сервері або ви надаєте цілодобовий доступ до вашого сервера 1С.● Ви надаєте нам доступ, ключі та паролі до вашої програми подання звітності, а також до електронного кабінету платника податків.● Призначаємо Провідного бухгалтера, який буде вести Вашу компанію. Крім того будуть інші спеціалісти, які завжди на зв'язку у робочий час за телефоном (099) 363-56-15.● Ви ставите нам задачу, повідомляєте про важливе чи задаєте питання у Telegram, e-mail або по телефону.● Створення первинних документів та набір платіжних доручень для Замовника здійснюється протягом 4 годин (у робочий час) з моменту отримання запиту. Терміново (у продавж 40 хвилин) – за додаткову плату. ● Проведення звіряння розрахунків з контрагентами за запитом клієнта (без урахування часу відповіді контрагента) та будь-які довідки в т.ч. для працівників- протягом 2 робочих днів з моменту отримання запиту.● З встановленою договором періодичністю Ви передаєте нам первинні документи. Документи перевіряються, аналізуються на достатність інформації та обробляються. Ми повідомляємо в письмовій формі про відсутні документи і (або) документи, що підлягають заміні у зв’язку з некоректним оформленням. ● Наш спеціаліст на їх основі ваших документів здійснює всі необхідні бухгалтерські проводки за допомогою програмного забезпечення 1С:Підприємство. ● Формуємо касові документи, авансові звіти, акти списання.Якщо ви платник ПДВ ми реєструємо податкові накладні, завчасно повідомляємо про необхідну суму для сплати.● До 20 та до 06 числа кожного місяця здійснюємо розрахунок авансу та зарплати. Формуємо документи для виплати. Для цього ви повідомляєте чи надаєте «Табель обліку використання робочого часу» двічі на місяць( до 02 та 17 числа). Заяви працівників на прийняття/звільнення надаються вами не пізніше ніж за один робочий день до дня прийняття/звільненню (до 15-00). Повідомлення про лікарняний не пізніше 2го дня хвороби.​​Нараховуємо за лікарняними листами, відпускні та розрахунки при звільненні.● Розраховуємо та повідомляємо вас про платежі по податкам та внескам.● Формуємо регістри бухгалтерського і податкового обліку.● Складаємо бухгалтерську і податкову звітність до податкової, Управління статистики, Пенсійного фонду, Соцстрах та інших фондів. Звітні документи надаються керівнику підприємства для підпису.● Ви повинні своєчасно надати відповіді на наші листи, прохання документів, інше.● Мінімум 1 раз у квартал вам потрібно приходити до нашого офісу для підписання документів.● Порядок оплати за наші послуги – 100% передоплата до 05 числа. ● Консультуємо з бухгалтерських і податкових питань вашого підприємства.● Ми представляємо ваші інтереси в позабюджетних фондах та податковій інспекції.● Ми несемо повну юридичну відповідальність за якість послуг.

 • Куди мені дзвонити? до кого звертатись?

  Всі наші спеціалісти готові вам допомогти та консультувати, вони завжди на зв'язку у робочий час за телефоном (099) 363-56-15. Особливо в перші місяці завжди багато запитань. І це нормальний процес налагодження взаємодії. Телефонуйте або пишіть у Telegram.
  Ви отримаєте відмінний сервіс та підтримку завдяки ретельному аналізу, корисним порадам та нашим глибоким знанням

 • А якщо мені не сподобається працювати з вами і я захочу піти?

  Ми наполегливо працюємо на благо наших клієнтів і цінуємо кожного з них. Але, якщо ви приймете рішення нас покинути – ми закриємо звітний період, підготуємо ваші документи та якісно передамо справи.

 • Де будуть зберігатись мої документи?

  Всі ваші електронні, юридичні або бухгалтерські документи зберігаються у нас в «хмарі», а їх фізичні копії – в нашому архіві. Після подання річного звіту повертаємо документацію та оригінали податкової звітності протягом 50 робочих днів.

 • Як дізнатись вартість юридичних послуг?

  Під час першої зустрічі з адвокатом він визначить складність вашої справи та вартість наших юридичних послуг.

 • Чи є у вас рекомендації від клієнтів?

  Так, наприклад Наші клієнти:Охтирський пивоварний заводОхтирський хлібзаводСТОВ "Вікторія"ТОВ "БілопілляТрансАгро"НВП "Грейс Інжиніринг"ТОВ КБ "УКРСПЕЦМАШ"Ворожбянський машинобудівний заводТОВ "Рекламна група "Регіон"Договір спільної інвестиційної діяльності з "AFT Amspril Fertilizers LTD"ТОВ "Сумська кріпильно-метизна компанія"ТОВ ТРК «Відікон»Aкадем-TVТОВ «САНАВТО»ТОВ «САНАВТО ТУР»ТОВ «Торговий комплекс "Все для дому"Туристична агенція «Крамниця Бажань»ТОВ "Агрохімтехнології"ТОВ "БРОКОДЕРС"ТОВ "Mindk"Комунальне підприємство "Суміпарксервіс"Благодійний фонд «Свято-Миколаївський»МедтехнікаСумський театр драми та комедії імені ЩепкінаМережі продуктових магазинівСумський завод трубних металоконструкційта інші

КОНТАКТИ

Як з нами зв'язатись

Зв'яжіться з нами напряму будь-яким зручним для вас способом.

Головний офісУкраїна

40030, м. СумиВул. Псільська б.6Б
+38 099 363 56 15
Понеділок -П'ятниця
08-00 до 17-00

Офіс у Великобританії 

East Street, Hambledon, Hampshire, PO7 4RX 
+44 074 934 855 63
Monday - Friday
9 AM – 6 PM

E-mail

moc.liamg%40svezfa